Kurumsal Hakkımızda   /   Kurumsal   /   Anasayfa

Hakkımızda

1986 yılında kurulan firmamız plastik enjeksiyon makineleri ve yardımcı makine ekipmanlarında İNAN PLASMAK markasıyla Türkiye'de lider üretici konumundadır.
 
İNAN MAKİNA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ., müşteri taleplerine en yeni, en verimli ve en uygun çözümleri sunmuş, satış sonrası hizmet ve eğitimi ile plastik sektöründeki bilgi ve deneyimlerini aktarmayı ilke haline getirmiştir. 
 
Günümüz şartları gereği plastik ürünlerinin üretimleri, gelişmekte olan teknolojik ilerlemelere parelel olarak firmamız tarafından takip edilmektedir. Bu nedenle inovasyon şirketimizin en önemli yapı taşıdır. Buna bağlı olarak firmamız, 2003 yılından itibaren her geçen gün artan ürün gamı ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.
 
Kuruluşumuzdan bu tarafa Türkiye pazarının dışında yurt dışına ihraç ettiğimiz makinalarımız ile sektöre hizmet vermekteyiz.
 
İhracat yaptığımız belli başlı ülkeler arasında Suudi Arabistan, Makedonya, Cezayir, Mısır, Filistin, Libya, Irak, Romanya, Bulgaristan, Kazakistan ve Ürdün bulunmaktadır.
 
 
 

 

©2019 - İnan Plasmak Tüm Hakları Saklıdır. TTR BİLİŞİM